створення сайту візитки у Києві

Створення сайта візитки у Києві недорого

Сайт візитка – це невеликий веб-ресурс, що складається лише з кількох сторінок. На ньому представлена основна сфера діяльності, послуги, продукти та контакти компанії або приватного підприємця. За своєю суттю сайт візитка – це візитна карта онлайн. Якщо ви хочете покращити репутацію свого бізнесу, підвищити його впізнаваність, популяризувати та збільшити його прибутковість, то я пропоную вам замовити створення сайта візитки у Києві недорого у приватного веб-розробника.

Бажаєш швидко запустити веб-сайт?

Замов створення сайта візитки у Києві недорого

Сайт візитка для бізнесу – це сучасний спосіб донести інформацію про людину чи підприємство у стислому форматі в мережі інтернет. На відміну від паперового носія, на сайті візитівці передбачено достатньо місця, на якому ви можете викладати важливу для вас інформацію.

Такий тип сайту складається з кількох пов’язаних сторінок. Зазвичай, це сторінки «Головна», «Послуги», «Про нас», «Контакти» та ін. Тут є простір, щоб докладно описати свій вид діяльності, викласти фотографії, відео презентацію, форму зворотного зв’язку та контактну інформацію, що включає фізична адреса підприємства, картка проїзду до нього, телефони та email.

Послуга стпорення сайту візитки в Києві недорого дає вам можливість показати ваш особистий бренд, послуги та продукцію компанії в лаконічному вигляді на декількох сторінках сайту. Такий сайт візитівка може бути зроблений у вигляді односторінкового сайту, що називається лендінг-пейдж.

Створення сайта візитки у Києві недорого

Послуги для малого та середнього бізнесу

Кому варто замовити розробку сайта візитки у Києві?

Кому мої послуги можуть бути корисними? Здебільшого я надаю свої послуги для малого та середнього бізнесу. Якщо ви працюєте у сфері фінансів, нерухомості, або у вас сервіс з ремонту, шлюбне агентство чи ви юрист, то вам обов’язково потрібний сайт візитівка. Він буде безперервно працювати на впізнаваність вашого бренду, перетворюючи відвідувачів вашого ресурсу на ваших клієнтів. Щоб це стало реальним, пропоную вам замовити разробку сайта візитки в Києві у мене.

Перевагою роботи зі мною буде те, що ви отримаєте сучасний сайт візитку за невеликі кошти. Вам не потрібно буде оплачувати роботу багатьох спеціалістів у веб-студії у великому місті. Ви отримаєте такий самий сайт візитку, тільки за набагато меншу суму грошей. Тим самим ви заощадите кошти на наповнення сайту унікальним контентом та рекламу. Адже левову частку витрат бере на себе не створення сайту візитки, а саме його реклама та seo просування.

Послуга створення сайту візитки у Києві

Моя послуга включає наступні кроки

На першому етапі створення сайту візитки в Києві відбувається вивчення бізнесу замовника. Зокрема відбувається дослідження особливості бізнесу замовника, його найважливіші риси та ринок збуту. Завдяки цьому стає зрозумілим портрет цільової аудиторії компанії клієнта. Одним словом, розробка сайту візитки Київ вимагає ретельного дослідження бізнесу клієнта, щоб дизайн, функціонал та вміст сайту повністю відповідав йому та відображав його.

На другому кроці розробки сайту візитки, я зроблю веб-ресурс, зокрема встановлю систему управління сайтом CMS WordPress (панель адміністратора для роботи з контентом), настрою https з’єднання, зроблю ЧПУ «зрозумілі» читальні посилання, створюю потрібну кількість сторінок, слайдер , банери, настрою роботу пошти та форми зворотного зв’язку. У сайту буде адаптивний дизайн для зручного перегляду контенту на смартфонах, планшетах та ПК. Вставлю у сторінки сайту статті, відео та картинки.

Третій крок – я налаштовую сайт відповідно до вимог пошукових систем. Зокрема пропишу мета-теги Title та Description на всіх сторінках сайту та постах блогу. Заповню атрибути в картинках, зроблю правильну ієрархію заголовків. Також підключу плагін для оптимізації швидкості завантаження веб-сторінок, щоб ресурс швидко завантажувався на будь-яких девайсах. Підключу карту сайту щоб направити пошукові системи на потрібні розділи і по закінченні створення сайту візитки в Києві я налаштую файл robots.txt та зареєструю його в Google Search Console.

Після завершення роботи підключу скрипти, що вирішують проблеми із захистом панелі адміністратора ресурсу від атак методом перебору паролів. Встановлюю захист від SQL-ін’єкції, отримання доступу до конфіденційних даних (фішинг), міжсайтового скриптингу та поштового спаму. Настрою бекап (резервне копіювання файлів) проекту та бази даних, щоб у разі злому, можна було відновити сайт із непошкоджених джерел.

Сьогодні дуже важливо, щоб сторінки сайту завантажувалися протягом перших 2-3 секунд з моменту того, як користувач натиснув на посилання. Для цього потрібно оптимізувати контент сайту, шрифти, фотографії, стилі та скрипти. Я знаю як забезпечити високу швидкість завантаження сторінок сайту та потрапити до зеленої зони Google Page Insight.

Створення сайтів візиток Київ ціна 15 000 грн

Ціна створення сайт візитки у Києві – 15 000 грн. Це плата лише за мою роботу і сюди не входить вартість домену та хостингу, особливого унікального дизайну чи функціоналу. Ця ціна за ефектний сайт візитку нелорого із стандартним набором функцій для такого типу сайту.

Я надаю технічну підтримку сайту всім своїм клієнтам. Перший місяць безкоштовно.

Форма замовлення сайту

Прокрутити вгору