создание сайта визитки на wordpress

створення сайту візитки на WordPress

Сьогодні створення сайту візитки на WordPress дуже поширена послуга. Секрет популярності сайту візитки простий. Це найшвидший і дієвий метод заявити про свій бізнес та продукцію в мережі інтернет. Якщо ви хочете, щоб про вас дізналася якомога більша кількість людей – «проникніть» у всесвітнє павутиння за допомогою веб-ресурсу. Найкраще для досягнення цієї мети – замовити у мене сайт візитівку на WordPress. Він відповість на всі запитання потенційних клієнтів. Завдяки SEO оптимізації та інформаційним пошуковим запитам, людина зможе отримати інформацію про продукцію та виробника, про знижки та акції, порівняти ціни, вибирати найкращий спосіб доставки та нарешті здійснити покупку.

Що являє собою сайт візитка

Отже, сайт візитівка на WordPress – це невеликий веб-ресурс, що складається з однієї, чотирьох або максимум п’яти сторінок. Зазвичай він включає наступні сторінки: «Головна», «Послуги», «Про нас», «Контакти». Інформація про бізнес тут представлена ​​лаконічно, оскільки це є аналог паперової візитки, розміщений он-лайн.
Згідно з останніми тенденціями, подання контенту на 3-4 сторінках не актуальне. У 2019 році той самий обсяг інформації доцільніше викласти окремими блоками на одній сторінці

створення сайту візитки на WordPress
Розробка сайту візитки на WordPress

Створення сайту візитки на WordPress

Створення сайту візитки на WordPress цілком обґрунтоване. Односторінковий сайт – це сучасна концепція сайту-візитки. Суть у тому, що інформація, яка могла б бути розміщена на 4-5 сторінках, розміщується на одній. Контент у такому разі розташований блоками, або, як кажуть розробники екранами, на одній сторінці сайту. Один блок під іншим – що зручне для швидкого та детального вивчення інформації. Посилання в меню навігації ведуть не з однієї сторінки на іншу, а переходять з одного блоку до іншого. Цінність такого угруповання контенту очевидна. А створювати окрему сторінку, наприклад, «Про нас», розміщуючи там фото та два три параграфи тексту, часто просто безглуздо.
На першому екрані зазвичай показана головна комерційна пропозиція. Як приклад, використовую свій сайт. Створення сайтів візиток на wordpress Київ – це моя послуга.
На другому екрані може бути розташована інформація про розробника сайтів та про те, які інструменти він використовує. Тут веб-майстер, в даному випадку я, уявляє себе. По суті цей блок схожий на сторінку «Про нас».
На третьому екрані може бути показано портфоліо з прикладами робіт або таблиця, де відображено вартість сайту візитки та інших видів сайтів.
Четвертий екран аналогічний сторінці “Контакти”. Включає форму зворотного зв’язку і контактну інформацію: номери телефонів, email адресу, фізичну адресу підприємства, карту проїзду до нього.
Незважаючи на те, що сайт візитівка на wordpress – невеликий веб-ресурс, це зовсім не означає, що він є малоінформативним. Місця тут цілком достатньо щоб вмістити всю найважливішу для клієнта інформацію коротко:

 • Комерційна пропозиція із закликом до дії;
 • список товарів та послуг;
 • конкурентні переваги;
 • портфоліо, яке демонструє виконані роботи;
 • ціни послуги;
 • контактна інформація та форма зворотного зв’язку.

Кому Підійде Сайт Візитівка?

Я рекомендую замовити сайт візитку на wordpress підприємцям-початківцям, які поки що не мають ресурсів на створення та підтримку багатосторінкового сайту або просто хочуть протестувати свою нішу. Особливо ефективно використовувати такий ресурс для дрібного бізнесу, який пропонує будь-які послуги у певному районі міста з прив’язкою офісу до конкретної адреси (можна розміщувати карту проїзду до офісу).
Якщо ви замовите створення сайту візитки у мене, то при розробці я забезпечу потенціал для подальшої модифікації та розвитку сайту. У перспективі до готового сайту можна буде додати блог, інтернет-магазин, інтеграцію із соціальними мережами, кастомні типи записів та інші додаткові сторінки.

Ціна Створення Сайту Візитки На WordPress

Я хочу, щоб ціна розробки сайтів візиток була доступною для малого бізнесу та підприємців-початківців. Зазвичай у таких людей бюджет створення сайту обмежений, і я це чудово розумію.
Щоб зробити якісний сайт візитку, чи це односторінковий сайт або невеликий сайт на 3-4 сторінки мені необхідно 7 днів. Тому мінімальна ціна створення сайту візитки на WordPress 16 000 грн . У цю ціну не входить оренда хостингу та реєстрація домену, їх вам потрібно буде замовляти окремо.

Чому варто замовити сайт візитку у мене?

Оскільки я працюю один, у мене немає офісу та великого штату персоналу, то вартість розробки сайту візитки на WordPress нижче, ніж у колег, що працюють у студіях веб дизайну. Додатково наводжу ще кілька переваг.

 1. Сайт буде мати адаптивний дизайн, що зробить його зручним для перегляду зі смартфонів та планшетних ПК.
 2. Підключу сучасну бізнес-тему wordpress та адаптую її під особливості вашого бізнесу.
 3. Настрою роботу форми зворотного зв’язку – жодна заявка із сайту не буде втрачена.
 4. Допомогу з орендою хостингу та реєстрацією домену.
 5. Зроблю базову оптимізацію сторінок сайту для пошукових систем.
 6. Підключу захист сайту від спаму та злому адмінки.
 7. Якщо потрібно, навчу працювати з адмінкою.
 8. Завжди на зв’язку та відповім на будь-які питання з роботою сайту.

Додатковий функціонал: інтернет-магазин, інтеграція з приватом 24, своя соціальна мережа, блог замовляються окремо і не входять у вартість розробки сайту візитки. Багатосторінковий сайт на WordPress для бізнесу з додатковими модулями буде стояти 35 000 гривень.

Форма замовлення сайту

Прокрутка до верху
×