технічна підтримка сайтів у Києві

Технічна Підтримка Сайтів У Києві

Бізнес сайт – це візитна картка підприємства, дієвий спосіб пошуку клієнтів та отримання прибутку. Саме тому він повинен завжди бути доступним, мати високу швидкість завантаження сторінок, зручний і зрозумілий інтерфейс та функціонал, що дозволяє вирішити будь-яке бізнес завдання. Тільки так можна мати високу позицію у пошуковій видачі Google. Технічна підтримка сайтів у Києві – це робота з технічного обслуговування та супроводу веб-ресурсів будь-яких бізнес-структур або організацій у містi Київ.

В умовах жорсткої конкуренції, сайти потребують періодичного оновлення функціоналу, захисту від злому та модернізації. Я пропоную послугу з підтримки та обслуговування сайтів у Києві як зручний та вигідний шлях вирішення проблеми. Вам не потрібно наймати в штат додаткового працівника, оскільки я можу зробити потрібну роботу віддалено, за короткий термін та помірну плату.

Оновлення WordPress

Діагностика сайту

Захист від вірусів

Створення бекапа

Оптимізація швидкості

Публікація контенту

Навчання співробітників

Питання Домена та Хостинга

Технічна Підтримка Сайтів У Києві

Технічна Підтримка Та Супровід WordPress в Київі

Якщо Ваш сайт розроблений на платформі wordpress, то хоча це проста та стабільна cms для створення сайтів, все ж таки з ним можуть виникнути труднощі: заради безпеки програмна частина та плагіни повинні постійно оновлюватися, може виникнути необхідність поставити та налаштувати додаткові модулі яких не було у системі. Також потрібно стежити за створенням резервних копій файлів сайту та бази даних. Оскільки я маю досвід роботи з сайтами близько 9-ти років і зробив багато сайтів, то можу вирішити більшість поточних проблем, пов’язаних з технічною підтримкою wordpress сайтів та їх супроводом.

Супроводження сайтів у Києві

 • Діагностика сайту
 • Додавання та оновлення контенту сайту (тексти, фото, відео)
 • Підключення чату, google аналітики, платіжної кнопки та інших зовнішніх сервісів
 • Оптизація скорості завантаження сторінок сайту
 • Установка та налаштування плагінів WordPress
 • Оновлення WordPress та плагінів
 • Допомога з вибором домену та хостингу
 • Перенесення сайту на новий домен та хостинг
 • Навчання співробітників
 • Пошук та видалення вірусів
 • Створення резервних копій баз даних та файлів сайту

Послуга з підтримки та обслуговування сайтів у Києві це недорогий та дієвий спосіб вирішити основні проблеми із сайту підприємства. Я готовий взяти на себе технічну підтримку сайту, контролювати стабільність роботи веб-ресурсу, оновлювати програмну частину та створити резервні копії. Інтернет прибирає відстані між людьми і в якому б місті не знаходився Ваш бізнес, замовте послугу з підтримки та обслуговування сайтів у Києві у мене і всі турботи про ваш веб-ресурсі я візьму на себе.

Контактна Форма

Прокрутка до верху
×