технічна підтримка сайтів у Києві

Технічна Підтримка Сайтів У Києві

Бізнес сайт – це візитна картка підприємства, дієвий спосіб пошуку клієнтів та отримання прибутку. Саме тому він повинен завжди бути доступним, мати високу швидкість завантаження сторінок, зручний і зрозумілий інтерфейс і функціонал, що дозволяє вирішити будь-яке бізнес завдання. Тільки так можна мати високу позицію у пошуковій видачі Google. Технічна підтримка сайтів у Києві – це робота з технічного обслуговування та підтримки веб-ресурсів будь-яких бізнес-структур або організацій у містi Київ.

В умовах жорсткої конкуренції, сайти потребують періодичного оновлення функціоналу, захисту від злому та модернізації. Я пропоную послугу з підтримки та обслуговування сайтів у Києві як зручний та вигідний шлях вирішення проблеми. Вам не потрібно наймати в штат додаткового працівника, оскільки я можу зробити потрібну роботу віддалено, за короткий термін і недорого.

Технічна Підтримка Сайтів У Києві

Технічна Підтримка Сайтів У Києві на WordPress та OpenCart

Якщо Ваш сайт розроблений на платформах wordpress або opencart, то хоча це прості та стабільні програми для створення сайтів, все ж таки з ними можуть виникнути труднощі: заради безпеки програмна частина та плагіни повинні постійно оновлюватися, може виникнути необхідність поставити та налаштувати додаткові модулі яких не було у системі. Також потрібно стежити за створенням резервних копій файлів сайту та бази даних. Оскільки я маю досвід роботи з сайтами близько 6-ти років і зробив багато сайтів, то можу вирішити більшість поточних проблем, пов’язаних з технічною підтримкою сайтів та їх адмініструванням.

Технічна Підтримка сайтів у Києві включає


 • Діагностика сайту
 • Додавання, оновлення, видалення контенту сайту (тексти, фото, відео)
 • Підключення чату, google аналітики, платіжної кнопки та інших зовнішніх сервісів
 • Оптизація скромності завантаження сторінок сайту
 • установка та налаштування модулів OpenCart та плагінів WordPress
 • Оновлення WordPress та плагінів
 • Допомога з вибором домену та хостингу
 • Перенесення сайту на новий домен та хостинг
 • Перенесення сайту на wordpress
 • Пошук та видалення вірусів
 • Створення резервних копій баз даних та файлів сайту

Послуга з підтримки та обслуговування сайтів у Києві це недорогий та дієвий спосіб вирішити основні проблеми із сайту підприємства. Я готовий взяти на себе технічну підтримку сайту, контролювати стабільність роботи веб-ресурсу, оновлювати програмну частину та створити резервні копії. Інтернет прибирає відстані між людьми і в якому б місті не знаходився Ваш бізнес, замовте послугу з підтримки та обслуговування сайтів у Києві у мене і всі турботи про ваш веб-ресурсі я візьму на себе.

Підтримка обслуговування сайтів Київ

Ціна – 500 грн за годину

Вартість підтримки сайту на постійній основі можлива і це обговорюється окремо

Scroll to Top