створення сайту компанії у Києві

Сьогодні всі пішли в інтернет, діти, люди середнього віку і навіть люди похилого віку мають свої сторінки в соціальних мережах. А що можна сказати про представників бізнесу? Бізнес також прагне отримати своє представництво у Мережі. Та й ви раз читаєте ці рядки, то, швидше за все думаєте що створення сайту компанії у Києві це чудове рішення для вашого бізнесу.

Створення сайту компанії в Києві

Послуга створення сайту компанії

Моя послуга включає наступні етапи

1. Вивчення бізнесу

Мізковий штурм

На першому етапі створення сайту компанії у Києві відбувається вивчення бізнесу клієнта. Зокрема, відбувається аналіз специфіки бізнесу замовника, його найважливіші особливості, ринок збуту. Це дозволяє зрозуміти портрет цільової аудиторії компанії клієнта. Одним словом розробка сайту компанії в Києві вимагає ґрунтовного дослідження бізнесу клієнта, щоб дизайн, функціонал та контент сайту був повністю релевантним та відображав його.

На другому етапі створення корпоративного сайту, я роблю сам сайт, зокрема встановлю та настрою CMS WordPress (у вас буде зручна адмінпанель для роботи з контентом), безпечне https з’єднання, «людинозрозумілі» URL, тобто посилання, зроблю необхідну кількість сторінок, рекламні банери, настрою пошту сайту та форму зворотнього зв’язку. Подбаю про те, щоб сайт був адаптивний дизайн для зручного перегляду вмісту на будь-якому пристрої. Наповню сторінки сайту текстами та тематичними зображеннями.

2. Створення сайту

Втілення ідеї

3. Базове SEO

Підготовка до просування у пошукових системах

На третьому етапі я настрою сайт відповідно до вимог пошукових систем. Зокрема пропишу метатеги Title та Description на всіх важливих сторінках сайту. Заповню атрибути alt у зображеннях, подбаю про правильну ієрархію заголовків. Також настрою кешування сторінок, щоб сайт швидко завантажувався на будь-яких пристроях. Підключу sitemapб щоб направити пошукових роботів на потрібні сторінки і після створення сайту компанії я зареєструю його в Yandex і Google.

Після закінчення роботи, встановлю програмне забезпечення, яке захищає адмінку сайту від атак шляхом перебору паролів. Встановлюю захист від SQL-ін’єкції, отримання доступу до конфіденційних даних (фішинг), міжсайтового скриптингу та спаму. Настрою автоматичне резервне копіювання файлів сайту та бази даних, щоб у разі злому можна було відновити сайт.

4. Захист від злому

Закрию усі потенційні діри

Розробка сайту компанії у Києві недорого

Корпоративний сайт “під ключ”

Мене звуть Олег, і я займаюся створенням сайтів із 2016 року. Я маю досвід розробки сайтів такого типу. Я пропоную свої послуги з розробки сайту компанії у Києві недорого.

Чому недорого?

Існує декілька причин

 • Проект розроблений на основі популярної безкоштовної CMS WordPress
 • В основі дизайну преміум тема вордпрес
 • Використовую преміум модулі та скрипти (безпека, швидкість завантаження сторінок, контактна форма, seo-оптимізація)
 • Безкоштовний ssl сертифікат (свідоцтво про справжність та безпеку ресурсу)
 • Безкоштовна графіка, зображення з фотостоків

В чем профит для вас?

Моя пропозиція може бути вигідною якщо ви

 • Представник малого бізнесу
 • Початківець стартапер
 • ФОП
 • У вас обмежений бюджет
 • Бажаєте протестувати нову нішу
 • Не готові платити занадто дорого
 • бажаєте сайт швидко
 • Бажаєте заощадити кошти на просування та рекламу

Ті, хто мав власний веб-ресурс, розуміють, що левова частка фінансів йде не на створення сайту компанії, а на його рекламу та просування в Мережі. Очевидно, що вам ще потрібно виділити бюджет на наповнення сайту контентом і на його SEO-просування. Тому я пропоную вам таке вигідне рішення.

Ціна створення сайту компанії у Києві

12 000грн

Вартість 12 000грн і це оплата лише за мою роботу. У цю суму не входить вартість хостингу та домену. Також сюди не входить вартість «унікального» дизайну. У випадку, якщо вам потрібен особливий індивідуальний дизайн, вартість розробки такого сайту підніметься в 4-5 разів, тому що потрібно буде оплачувати роботу дизайнера, верстальника і програміста. Я роблю такі проекти на популярних безкоштовних бізнес темах WordPress, «унікалізуючи» дефолтний дизайн, тобто доопрацьовуючи його, змінюючи та підлаштовуючи під ваш корпоративний стиль.

Если вас заинтересовало мое предложение или у вас есть вопросы, то напишите мне, воспользовавшись контактной формой внизу. Или позвоните мне на указанный номер телефона 050 837 75 94

Створення сайту компанії у Києві

Замовити створення сайту компанії у Києві

Безкоштовна техпідтримка протягом першого місяця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 + nine =

WeCreativez WhatsApp Support
Our customer support team is here to answer your questions. Ask us anything!