створення сайту компанії

Створення Сайту Компанії у Києві

Сьогодні всі пішли в інтернет, діти, люди середнього віку і навіть люди похилого віку мають свої сторінки в соціальних мережах. А що можна сказати про представників бізнесу? Бізнес також прагне отримати своє представництво у Мережі. Та й ви раз читаєте ці рядки, то, швидше за все думаєте що створення сайту компанії у Києві це чудове рішення для вашого бізнесу.

Послуга створення сайту компанії

Моя послуга включає наступні етапи

На першому етапі створення сайту компанії у Києві відбувається вивчення бізнесу клієнта. Зокрема, відбувається аналіз специфіки бізнесу замовника, його найважливіші особливості, ринок збуту. Це дозволяє зрозуміти портрет цільової аудиторії компанії клієнта. Одним словом розробка сайту компанії в Києві вимагає ґрунтовного дослідження бізнесу клієнта, щоб дизайн, функціонал та контент сайту був повністю релевантним та відображав його.

На другому етапі створення корпоративного сайту, я роблю сам сайт, зокрема встановлю та настрою CMS WordPress (у вас буде зручна адмінпанель для роботи з контентом), безпечне https з’єднання, «людинозрозумілі» URL, тобто посилання, зроблю необхідну кількість сторінок, рекламні банери, настрою пошту сайту та форму зворотнього зв’язку. Подбаю про те, щоб сайт був адаптивний дизайн для зручного перегляду вмісту на будь-якому пристрої. Наповню сторінки сайту текстами та тематичними зображеннями.

На третьому етапі я настрою сайт відповідно до вимог пошукових систем. Зокрема пропишу метатеги Title та Description на всіх важливих сторінках сайту. Заповню атрибути alt у зображеннях, подбаю про правильну ієрархію заголовків. Також настрою кешування сторінок, щоб сайт швидко завантажувався на будь-яких пристроях. Підключу sitemapб щоб направити пошукових роботів на потрібні сторінки і після створення сайту компанії я зареєструю його в Yandex і Google.

Після закінчення роботи, встановлю програмне забезпечення, яке захищає адмінку сайту від атак шляхом перебору паролів. Встановлюю захист від SQL-ін’єкції, отримання доступу до конфіденційних даних (фішинг), міжсайтового скриптингу та спаму. Настрою автоматичне резервне копіювання файлів сайту та бази даних, щоб у разі злому можна було відновити сайт.

Розробка сайту компанії на WordPress у Києві

Корпоративний сайт wordpress “під ключ”

Мене звуть Олег, і я займаюся створенням сайтів із 2024 року. Я маю досвід розробки сайтів такого типу. Я пропоную свої послуги з розробки сайту компанії на wordpress у Києві недорого.

Чому WordPress?

СMS WordPress – 60% всього интернету створено на вордпресс

 • Вам буде легко і зручно працювати з вордпресс
 • Не треба знати мову програмування
 • В основі дизайну використовується Преміум тема вордпрес
 • Використовую Преміум модулі та скрипти (безпека, швидкість завантаження сторінок, контактна форма, seo-оптимізація)
 • SSL сертифікат (свідоцтво про справжність та безпеку ресурсу)
 • Якісна інфографіка та зображення з фотостоків

У чому перевага для вас?

Моя пропозиція може бути вигідною якщо ви

 • Бажаєте протестувати нову нішу
 • Не бажаєте витрачати багато коштів
 • Бажаєте створити сайт якісно та швидко
 • Вашому бізнесу треба онлайн присутність
 • Ви початківець стартапер
 • Бадаэте мати зручну адмін панель для керування сайтом
 • Бажаєте заощадити кошти на просування та рекламу

Ті, хто мав власний веб-ресурс, розуміють, що левова частка фінансів йде не на створення сайту компанії, а на його рекламу та просування в Мережі. Очевидно, що вам ще потрібно виділити бюджет на наповнення сайту контентом і на його SEO-просування. Тому я пропоную вам таке вигідне рішення.

Ціна створення сайту компанії у Києві

35 000грн

Вартість 35 000грн і це оплата лише за мою роботу. У цю суму не входить вартість хостингу та домену. Також сюди не входить вартість «унікального» дизайну. У випадку, якщо вам потрібен особливий індивідуальний дизайн, вартість розробки такого сайту підніметься в 4-5 разів, тому що потрібно буде оплачувати роботу дизайнера, верстальника і програміста. Я роблю такі проекти на популярних бізнес темах WordPress, «унікалізуючи» дефолтний дизайн, тобто доопрацьовуючи його, змінюючи та підлаштовуючи під ваш корпоративний стиль.

Якщо вас зацікавила моя пропозиція або у вас є запитання, напишіть мені, скориставшись контактною формою внизу. Або зателефонуйте мені на вказаний номер телефону 050 837 75 94

Ціна створення сайту компанії у Києві

Форма замовлення сайту

Безкоштовна техпідтримка протягом першого місяця

Прокрутка до верху