Технічна Підтримка Сайтів У Покровську

Бізнес сайт – це візитна картка підприємства, дієвий спосіб пошуку клієнтів та отримання прибутку. Саме тому він повинен завжди бути доступним, мати високу швидкість завантаження сторінок, зручний і зрозумілий інтерфейс і функціонал, що дозволяє вирішити будь-яке бізнес завдання. Тільки так можна мати високу позицію у пошуковій видачі Google. Підтримка сайтів у Покровську та Мирнограді – це робота з технічного обслуговування та підтримки веб-ресурсів будь-яких бізнес-структур або організацій у містах Покровськ (Красноармійськ) та Мирноград.

В умовах жорсткої конкуренції, сайти потребують періодичного оновлення функціоналу, захисту від злому та модернізації. Я пропоную послугу з підтримки та обслуговування сайтів у Покровську як зручний та вигідний шлях вирішення проблеми. Вам не потрібно наймати в штат додаткового працівника, оскільки я можу зробити потрібну роботу віддалено, за короткий термін і недорого.

Технічна Підтримка Сайтів У Покровську та Мирнограді

Підтримка сайтів на WordPress та OpenCart

Якщо Ваш сайт розроблений на платформах wordpress або opencart, то хоча це прості та стабільні програми для створення сайтів, все ж таки з ними можуть виникнути труднощі: заради безпеки програмна частина та плагіни повинні постійно оновлюватися, може виникнути необхідність поставити та налаштувати додаткові модулі яких не було у системі. Також потрібно стежити за створенням резервних копій файлів сайту та бази даних. Оскільки я маю досвід роботи з сайтами близько 6-ти років і зробив багато сайтів, то можу вирішити більшість поточних проблем, пов’язаних з технічною підтримкою сайтів та їх адмініструванням.

Послуга з підтримки та обслуговування сайтів у Покровську це недорогий та дієвий спосіб вирішити основні проблеми із сайту підприємства. Я готовий взяти на себе технічну підтримку сайту, контролювати стабільність роботи веб-ресурсу, оновлювати програмну частину та створити резервні копії.

Підтримка сайтів ціна Покровськ, Мирноград

Вартість підтримки сайту залежить від багатьох факторів та складності завдання. Ціна підтримки в кожному випадку визначається під час вирішення проблеми. Якщо вашому сайту потрібен щомісячний моніторинг стану сайту, оновлення системи управління контентом та модулів, резервне копіювання бази даних та файлів сайту, це коштує від 2 000 гривень на місяць.

Якщо вам потрібно виконати одноразове завдання, це коштує 500 гривень.

Замовити підтримку сайту

Інтернет прибирає відстані між людьми і в якому б місті не знаходився Ваш бізнес, замовте послугу з підтримки та обслуговування сайтів у мене і всі турботи про ваш веб-ресурсі я візьму на себе.

Прокрутка до верху
×